Jalkapallo - turnaus- ja leirimatkakohteitamme

2018




Tanska 

NORHALNE CUP / Norhalne ELITE Cup   10.-12.5.2018
Ikäluokat;
pojat -00,-01,-02,-03,-04,-05,-06,-07,-08
tytöt -99,-01,-02,-03,-04,-05,-06


+ ELITE-sarja  - pojat -01,-02,-03,-04,-05,-06,-07



CUP N:o 1 / Frederikshavn   9.-14.7.2018
Ikäluokat; 
pojat  -99/-00,-01,-02,-03,-04,-05.-06,-07,-08
tytöt  -00/-01,-02,-03,-04,-05



DANA CUP / Hjörring 23.-28.7.2018
Ikäluokat; 
pojat -99/-00, -01, -02,-03,-04,-05,-06,-07
tytöt -99/-00, -01,-02,-03,-04,-05,-06



CUP DENMARK / Bröndby   26.-29.7.2018
Ikäluokat;
pojat  -99/-00/-01,-02,-03,-04.-05
tytöt  -01,-02,-03,-04/-05 + naiset avoin




VILDBJERG CUP / Vildbjerg  2.-5.8.2018
Ikäluokat; 
pojat  -02,-03,-04,-05,-06,-07,-08,-09,-10

tytöt -01/-02,-03,-04,-05,-06,-07,-08,-09,-10

* monissa ikäluokissa joukkueilla valittavana 1-2-3 tasoluokkaa!



Ruotsi

NYKÖPINGS VÅRCUP / Nyköping
Ikäluokat:
pojat  -02 ja -04    9.-11.3.2018

           -03            16.-18.3.2018

           -05            23.-25.3.2018

tytöt   -02/-03      16.-18.3.2018

           -04/-05      23.-25.3.2018

--------------------------------------------------------------------------------------

NYKÖPING INVITATIONAL - 8.-10.6.2018 / Nyköping Rosvalla

KANSAINVÄLINEN KUTSUTURNAUS 2006 IKÄLUOKAN TYTTÖ-JA POIKAJOUKKUEILLE


---------------------------------------------------------------------------------------

ROSLAGSCUPEN / Östhammar - Gimo  15.-17.6.2018
Ikäluokat;
pojat + tytöt-02/-03,-04,-05,-06,-07,-08,-09



AROS CUP / Västeras  28.6.-1.7.2018 
Ikäluokat; 
pojat -99/-00, -01/-02, -03/-04,-05,-06,-07,-08,-09,-10
tytöt -02/-03, -04/-05,-06,-07,-08,-09,-10


* tytöt & pojat -05 - myös 9vs9 sarja

* useissa sarjoissa kaksi tasoluokitusta



GOTHIA CUP / Göteborg  15.-21.7.2018
Ikäluokat;
pojat -00/-01,-02,-03,-04,-05,-06,-07      
tytöt -00/-01,-02,-03,-04,-05,-06

   

FORWARDCUPEN / Örebro  10.-12.8.2018
Ikäluokat;
pojat -02,-03,-04,-05,-06,-07,-08
tytöt  -04,-05,-06,-07


+ tytöt & pojat -05 - myös 9vs9 sarja



-------------------------------------------------------------------

* Suosittu kauden päätösturnaus;


McDONALD'S CUP / Västeras 12.-14.10.2018


Ikäluokat;

pojat -01/-02,-03,-04,-05,-06,-07,-08

tytöt -02/-03,-04,-05,-.06,-07,-08



Viro

ESTONIA SPRING CUP / Narva

Ikäluokat/pojat;

17.-18.3.2018    P-04/-05 ja -09

24.-25.3.2018    P-06,-08,-10

31.3.-1.4.2018   P-07 ja -11



HILLAR OTTO MEMORIAL  /  Tarto 

Ikäluokat;

30.3.-1.4.2018 pojat; -03,-04
   6.4.-8.4.2018pojat; -05,-06,-07

13.4.-15.4.2018 pojat; -08,-09,-10

 

SAKU SPRING CUP / Tallinna - harraste/haastetason joukkueille

Ikäluokat;

23.3.-25.3.2018 - P-03

30.3.-1.4.2018 -  P-04

6.4.-8.4.2018 - P-05,-06

13.4.-15.4.2018 - P-07,-08

21.4.2018  - P-2010

22.4.2018 - P-2011

 

SPRING CUP / Tallinna - kutsuturnaus kilpatason joukkueille

Ikäluokat;

Pojat  -03            24.-25.3.2018

           -04           31.3.-1.4.2018

           -05                 7.-8.4.2018

           -06 ja -09  1 4.-15.4.2018

           -07 ja -10   21.-22.4.2018

           -08             28.-29.4.2018

                    

-------------------------------------------------------------------------------

TAMMEKA CUP / Tarto  - 9.-10.6.2018

 Ikäluokat;

Pojat  -05,-06,05-06 B-tournament,-07,-08,-07-08 B-tournament,

           -09,-09 B-tournament  sekä yhden päivän turnasukset

           -2010 la 9.6.2018 ja -2011 su 10.6.2018

Tytöt  -05/-06 ja -07/-08  la 9.6. - su 10.6.2018

--------------------------------------------------------------------------------

 

LOOTOSSPRING CUP / Pölva

Ikäluokat;

Pojat  -08,-09 ja Tytöt -03      2.-4.8.2018

Pojat  -03,-06,-07                    2.-3.8.2018

Tytöt -06                                       4.8.2018

Pojat -10,-11,-12 ja Tytöt -09,-11 5.8.2018

 

SUOSITUT KAUDEN PÄÄTÖSTURNAUKSET

SAKU CUP / Tallinna

Ikäluokat;

P-04  26.10.- 28.10.2018

P-05  19.10.- 21.10.2018

P-06 & P-06 - 5.10.-7.10.2018

P-08  12.10.-14.10.2018

P-10   29.9.2018

P-11   30.9.2018

 


TARTU SANTOS CUP & GIRLS CUP / Tarto
Ikäluokat;


Tytöt -06/-07 ja -03/-04      21.-23.9.2018

Pojat -06,-08 ja -10               28.-30.9.2018

          -05,-07 ja -09                 5.-7.10.2018

          -03/-04                        12.-14.10.2018

 

---------------------------------------------------------------------------------------

HUOM ! Myös peli- ja harjoitusleirimatkat Viroon!

---------------------------------------------------------------------------------------

 

Italia

 

Rimini - Riccione ( Adria )


ADRIA FOOTBALL CUP - 29.3.-2.4.2018

Ikäluokat; 

pojat-99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

ITALIA SUPER CUP / Rimini-Riccione 10.-13.5.2018
Ikäluokat;

pojat -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

RICCIONE FOOTBALL CUP / Rimini-Riccione 19.-23.5.2018

Ikäluokat;

pojat -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

---------------------------------------------------------------------------------

Italian suurin juniorijalkapalloturnaus !

SAN MARINO CUP / Rimini - Misano ja San Marino  8.-13.7.2018

Ikäluokat;

pojat -00/-01, -02/-03, -04/-05, -06/-07, -08/-09

tytöt -01/-02/-03, -04/-05, -06/-07/-08

----------------------------------------------------------------------------------

 

Kroatia

 

Pääsiäisturnaus:

ISTRIA CUP Medulin - 29.3.-2.4.2018
Ikäluokat;
pojat  -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08, -09/-10
tytöt  -01/-02


CROATIA FOOTBALL FESTIVAL / Medulin - 19.-23.5.2018
Ikäluokat;   

pojat  -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

tytöt  -01/-02

 

 

Espanjan lippu

Espanja 

 

TROFEO MEDITERRANEO   24.-29.3.2018
Costa de Barcelona - Malgrat de Mar - Maresme
Ikäluokat;
pojat  -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08
tytöt -01/-02, -03/-04



COPA SANTA 29.3.-2.4.2018
Costa de Barcelona-Malgrat de Mar - Maresme
Ikäluokat;
pojat -99,-01,-02,-03,-04,-05,-06,-07,-08,-09

tytöt  -01/-02

COPA MARESME   2.-7.4.2018
Costa de Barcelona - Malgrat de Mar - Maresme
Ikäluokat;
pojat -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08
tytöt -99/-00, -01/-02, -03/-04

 


INTERNATIONAL WHITSUNTIDE TOURNAMET 21.-26.5.2018
Costa de Barcelona - Malgrat de Mar - Maresme
Ikäluokat;
pojat -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08
tytöt -99/-00, -01/-02, -03/-04



COPA CATALUNA  24.-30.6.2018

Costa de Barcelona - Malgrat de Mar - Maresme
Ikäluokat;
pojat -99,-01,-02,-03,-04,-05,-06,-07,-08,-09
tytöt -01/-02



SPAIN TROPHY  1.-7.7.2018

pojat  -99/-00, -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

 

Kauden päätösturnauksia:

COPA SANT VICENC  6.-11.10.2018
Malgrat de Mar / Costa de Barcelona-Maresme
Ikäluokat;
pojat -00/-01, -02/-03, -04/-05, -06/-07, -08/-09
tytöt  -00/-01, -04/-05



TROFEO MALGRATENSE  13.-18.10.2018
Malgrat de Mar / Costa de Barcelona-Maresme
Ikäluokat;
pojat -00/-01, -02/-03, -04/-05, -06/-07, -08/-09
tytöt  -00/-01, -04/-05

 

COSTA BRAVA CUP - Barcelona / Blanes-Tordera  15.-18.10.2018

pojat -99/-00,-01,-02,-03,-04,-05,-06
tytöt  -00,-02,-03,-04


--------------------------------------------------------------------------------------
Meiltä myös suositut harjoitusleirimatkapaketit ESPANJAAN - Santa Susannaan!

------------------------------------------------------

Saksa

 

ELSASS SPRING CUP / Kehl - Strasbourg 18.-21.5.2018
Ikäluokat;
pojat -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

MUNICH SUMMER CUP / Munchen - Leipzig 6.-9.7.2018

pojat -01/-02, -03/-04, -05/-06, -07/-08

 

INDOOR TROPHY OF LEIPZIG   27.-30.12.2018

pojat -02/-03, -04/-05, -06/-07, -08/-09

 

 

Belgium

Belgia

 

Netherlands

Hollanti

Ommen-Salland

SLAGHAAREN EASTER CUP  29.3.-1.4.2018

Ikäluokat;

pojat  -03/-04, -05/-06, -07/-08, -09/-10

tytöt -03/-04

 

THE NETHERLAND CUP 10.-13.5.2018

Ikäluokat;

pojat  -03/-04, -05/-06, -07/-08, -09/-10

tytöt -03/-04, -05/-06

 

ORANJE CUP   31.5.-3.6.2018

Ikäluokat;

pojat  -03/-04, -05/-06, -07/-08, -09/-10

tytöt -03/-04

 

 

Ahvenanmaa


Meiltä matkapaketit myös Ahvenanmaan kauden 2018 turnauksiin  - Ota yhteyttä !